Ben Affleck si hrál o Vánocích na vzorného tátu a strávil je s exmanželkou a dětmi

Velikost textu: AAA

29. 12. 2017

Herec Ben Affleck se o Vánocích stal vzorným tátou a dal vale své nové lásce Lindsay Shookus. Svátky trávil s exmanželkou Jennifer Garner a jejich třemi dětmi – dvanáctiletou Violet, osmiletou Seraphinou a pětiletým Samuelem.

Ben a Jennifer se v roce 2015 rozešli a oznámili, že se po deseti letech manželství rozvedou. Už tehdy ale tvrdili, že potomky nadále budou vychovávat spolu, aby netrpěli rozpadem rodiny. A tak jsou na Vánoce všichni spolu bez ohledu na romantické zájmy rodičů i fakt, že od dubna nejsou manželi oficiálně.

„Ben a Jennifer strávili Vánoce spolu s rodinou a přáteli. Byli v Montaně. Víkend strávili společně a užili si parádní chvíle jako rodina. Ben na sobě tvrdě pracuje a podniká mnoho různých kroků, díky nimž bude nejlepším možným otcem,“ uvedl kamarád slavného páru v rozhovoru pro E! News.

Affleck se na jaře letošního roku zbavil alkoholismu v léčebně a nadále podstupuje pravidelné psychoterapie. Pomáhá mu také nový vztah s televizní producentkou Lindsay Shookus, s níž se už Jennifer seznámila osobně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související