Princezna Diana předpověděla, že se Harry propojí s Amerikou

Velikost textu: AAA

3. 1. 2018

Princezna Diana měla spoustu vlastností, jednou z nich byla pověrčivost a touha nahlížet do budoucnosti. Často spoléhala na astrology a věštce, kteří jí prý už v roce 1990, kdy bylo Harrymu šest let, sdělili, že si jednou propojí s Amerikou. Dianě to tehdy odhalila astroložka Debbie Frank.

„Diana by byla nesmírně hrdá na to, jakým mužem se Harry stal a že má vztah s Meghan. Moc ráda nahlížela do Harryho a Williamových hvězd. Chlapci ji činili nejšťastnější na světě. Pamatuji se, jak jsem Harryho jednou potkala v Kensingtonském paláci. Byl oblečený jako policista a hrál si s Williamem. Bylo mu šest. Bylo to ve stejné době, kdy jsme v jeho hvězdné mapě viděli Ameriku a Diana byla nadšená z toho propojení… Mysleli jsme si tehdy, že tam Harry půjde studovat. Diana byla tak šťastná. Myslela si, že půjde na Harvard,“ přiznala Frank deníku The Sun.

Jako malí chlapci měli William a Harry příležitost trávit několik dní u Goldie Hawn v Kalifornii.

„Kluci to tam milovali, byli tam šťastní, ale Dianě bylo v USA brzy těsno, protože všichni ji pořád sledovali. Pamatuji si, jak říkala, že si přeje, aby její chlapci byli větší světáci a věděli také o životě mimo vlast. Milovala, co dokáže Amerika v jejích chlapcích probudit, protože byla moderní a odlišná. Milovala Ameriku a byla brzy jedním z jejích nejoblíbenějších míst,“ dodala Frank.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související