Zpěvačka Carrie Underwood má v obličeji přes čtyřicet stehů

Velikost textu: AAA

5. 1. 2018

Pro americkou zpěvačku Carrie Underwood nekončil rok 2017 zrovna šťastně. Vítězka čtvrté řady americké soutěže American Idol si vážně poranila obličej, v němž má přes čtyřicet stehů. Ačkoli došlo k úrazu v listopadu, Carrie nebyla schopná o problému mluvit. Teprve na Nový rok fanouškům přiznala, že ji zřejmě nepoznají. Až se poprvé ukáže veřejně.

„Většina z vás ví, že jsem zakopla, spadla a zlomila si v listopadu zápěstí. Pořád chodím na pravidelné fyzioterapie kvůli tomu, ale všechno to zatím klape. Je tu však ještě jiná část příběhu, o níž jsem nebyla schopná mluvit, protože se s tím snažím stále sžít a nebylo vůbec jasné, jak se to všechno vyvine a jak to skončí. Je šílené, jak vám náhodný úraz může změnit zcela život… Kromě zlomeného zápěstí jsem si tak nějak poranila i obličej. Ušetřím vás těch odporných detailů, ale když jsem odešla té noci z chirurgie, doktor řekl Mikovi (manželovi), že mi musel udělat čtyřicet až padesát stehů. A teď po sedmi týdnech, i když se mi snažili pomáhat ti nejlepší lidé, pořád se to hojí a nevypadám stejně jako dřív. Upřímně nevím, jak se věci vyvinou a skončí, ale vím jedno, jsem vděčná. Jsem vděčná za to, že to nedopadlo mnohem, mnohem hůř. A jsem vděčná za lidi ve svém životě, kteří se mnou procházejí každým krokem,“ vzkázala Underwood v dopise fanouškům.

Carrie ale v tomto roce hodlá všechno změnit v pozitivní výsledky a začne nahrávat novou hudbu.

„Jsem rozhodnutá, že rok 2018 bude úžasný a chci s vámi sdílet po celou dobu svou cestu. Až budu připravená předstoupit před fotoaparáty, chci, abyste pochopili, proč budu vypadat možná trochu odlišně. Doufám, že ten rozdíl bude minimální, ale opět, ještě vůbec nevím, jak to skončí a dopadne,“ dodala Underwood.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související