Snoubenka prince Harryho nadělila královně k Vánocům zpívajícího křečka

Velikost textu: AAA

9. 1. 2018

Britská královská rodina si na Štědrý večer vyměňuje vánoční dárky, které však nesmějí být drahé či jinak okázalé. Pravidlo zní, všichni všem dávají drobnosti za pár liber, které však musejí být vtipné a protějšek nějak pobavit. Nováčkem u štědrovečerního stromu v Sandringhamu letos byla Harryho snoubenka Meghan Markle. Ta prý královně nadělila zpívajícího křečka a jednadevadesátiletá vladařka se mohla smíchy potrhat.

Křeček byl totiž tak praštěným dárkem, že to sama Alžběta II. nedokázala vstřebat. A navíc se plyšový zpěvák zalíbil jejím psům plemene velšský korgi, kteří s hračkou začali dovádět jako pominutí. Královna své psy miluje nade vše, takže jejich láska ke křečkovi pomohla Meghan k velkému uznání ze strany panovnice.

„Meghan koupila malého křečka, který Její výsosti zpíval… Bylo to tak vtipné, zvláště, když se korgiové k té hračce dostali. Královna se smála a prohlásila: ‚Získali si společnost mých psů!‘“ svěřil zdroj deníku The Star.

Příslušníci britské královské rodiny se předhánějí v tom, kdo koho potěší větší ptákovinou. A mezi dlouhodobé vítěze patří záchodové sedátko z bílé kůže, kterou jednou věnovala princezna Anna svému bratrovi princi Charlesovi. Prý si dodnes prkénko vozí s sebou na cesty po světě.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související