Herec Woody Harrelson se raději zhulil, než aby poslouchal kecy Donalda Trumpa

Velikost textu: AAA

11. 1. 2018

Herec Woody Harrelson prý jednou večeřel s Donaldem Trumpem. Bylo to ještě před prezidentskou kariérou tohoto podnikatele a pro hollywoodského vegana hotovým utrpením. Musel prý totiž celý večer poslouchat řeči o penězích. Bylo to tak k nevydržení, že se raději zkouřil marihuanou, aby celé setkání dokázal bez incidentu přečkat.

Ne večeři s Trumpem pozval Woodyho jeho kamarád Jesse Ventura, který býval guvernérem Minnesoty.

„Přijeli jsme do Trump Tower, abychom se domluvili na velmi nepříjemné večeři. Jediné, o čem dokázal mluvit, byly peníze. Po pětačtyřiceti minutách jsem řekl, promiňte, musím si odskočit, odešel jsem a zapálil si jointa. Říkám si, páni, jak tohle zvládnu do konce večeře? S tím sráčem bych nedal ani večeři a on je dnes zasraným prezidentem,“ přiznal Harrelson.

Woody sám je politicky liberál a Trump pro něj jako ekologa představuje největší hrozbu ze všech prezidentů, které zažil.

Harrelson ale od té doby přestal kouřit marihuanu, protože škodila jeho mysli.

„Dnes už chci mít hlavu v pořádku. Chci vidět věci jasně, být si všeho vědom a plně vnímavý k tomu, co se v mém životě děje, ačkoli přiznávám, že je to občas složité,“ dodal Woody v rozhovoru pro magazín People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související