Gwyneth Paltrow je zasnoubená! Komu řekla své ANO

Velikost textu: AAA

10. 1. 2018

Herečka Gwyneth Paltrow potvrdila, že je potřetí v životě zasnoubená a míří do druhého manželství. Po Bradu Pittovi a Chrisi Martinovi ji o ruku požádal její současný partner Brad Falchuk. Pokud se za něj provdá, bude to její druhé manželství. Z toho prvního s Martinem má dvě děti – dceru Apple a syna Mosese.

„Považujeme oba za neskutečné štěstí, že jsme se dali dohromady v tomto spojení našich životů, v nichž naše společné úspěchy a neúspěchy můžou sloužit jako stavební kameny zdravého a šťastného vztahu,“ vzkázali snoubenci ve společném prohlášení tisku.

O zásnubách se přitom píše už od listopadu minulého roku, kdy záměr dvojice vstoupit do manželství médiím vyzradili Gwynethini přátelé.

Paltrow přitom před koncem roku tvrdila, že může za spoustu neúspěchů ve svých vztazích. „Posrala jsem si tolik vztahů. Vlastně jsem docela dost dobrou kamarádkou a dobrou sestrou a dcerou a matkou, ale potencionálně nejzranitelnější jsem a nejvíc blbostí dělám právě v romantickém segmentu života… Stálo mě to hodně práce, abych se dostala do stavu, kdy jsem schopná mít dobrý milostný vztah... Myslím, že bez kvalitního vztahu člověk není úspěšným. Takže pokud nemáte se svým partnerem dobrý vztah, nebo s dětmi či s nejlepšími přáteli, pak jen stěží můžete říct, že jste úspěšní lidé.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související