Hvězda seriálu Akta X Gillian Anderson má hvězdu na Chodníku slávy

Velikost textu: AAA

11. 1. 2018

Herečka Gillian Anderson převzala v pondělí 8. ledna plaketu a odhalila svou hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu. Představitelka Dany Scullyové ze seriálu Akta X poděkovala s pokorou. Americká hvězda žije v současnosti se scenáristou Peterem Morganem – bývalým zetěm Karla Schwarzenberga – v Londýně.

Gillian na slavnostní předávání nedoprovodil kolega David Duchovny, s nímž se od tohoto týdne objevuje v premiérových dílech Akt X. Jedenáctá řada je ale pro Gillian tou poslední. Další už točit nebude.

„Říkala jsem od počátku, že to pro mě končí. Byla jsem trochu překvapená reakcí lidí, když jsem to oficiálně oznámila… protože jsem od počátku chápala, že budeme točit už jen jedinou novou sérii,“ prohlásila na konci minulého roku.

Během slavnostního převzetí hvězdy na Chodníku slávy prohlásila: „Je to neskutečná pocta, cítím se tím velmi poctěna a přijímám ji pokorně.

„Navždy budeme spojeni jako partneři, kamarádi a teď i sousedé,“ vzkázal Gillian ve své zprávě David, který se prý z pracovních důvodů slavnosti účastnit nemohl.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související