Královna matka tajně vypila Alžbětě II. čtyři lahve ginu

Velikost textu: AAA

10. 1. 2018

Britská královská rodina vždy holdovala ginu s tonikem. Tradičně si dospělí členové dopřávali jednu skleničku před odchodem do postele. Ale královna matka popíjela tajně. Vyzradil to na ni britský tanečník Wayne Sleep. Jednou byl totiž přítomen incidentu, kdy britská královna chtěla podávat gin a tonik, ale když otevřela bar, byly všechny lahve prázdné.

Sleep byl prý pozván na večeři do Clarence House, kde královna matka žila. Když chtěla Alžběta II. hostům nabídnout gin a tonik – který servíruje osobně – byla zostuzena. Otevřela totiž barovou skříňku a v ní byly čtyři lahve od ginu zcela prázdné.

„Myslím, že tam zrovna byli nějací delegáti z Ghany a pozvali je do Clarence House. Královna tam byla asi s třemi z nich a zeptala se: ,Co byste si dali rádi?‘ Královna matka řekla: ,Já bych si dala ráda gin a tonik.‘ Bez problémů, odpověděla královna. Otevřela barovou skříň. Byly tam čtyři lahve ginu zcela prázdné, tak se otočila a prohlásila: ,Maminko!‘ Tak spolu královna a královna matka vycházely. ,Maminko!‘ A prázdné lahve,“ svěřil Wayne v televizi Channel 5.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související