Hugh Grant se v sedmapadesáti stane pětinásobným otcem

Velikost textu: AAA

11. 1. 2018

Herec Hugh Grant má sice sedmapadesát let, ale jeho spermie jsou ještě stále dost mrštné. Takže partnerka Anna Eberstein zrovna nosí pod srdcem jeho pátého potomka. Společně tak budou mít celkem tři děti, dvě další má britský idol s bývalou milenkou Tinglan Hong.

Hugh a Anna mají spolu pětiletého Johna a dvouletou dceru, jejíž jméno odmítají vyzradit. Třetího společného potomka přivítají na světě již brzy, tvrdí to matka devětatřicetileté Eberstein.

Hvězda filmu Notting Hill či Deník Bridget Jonesové má čtyřletého Felixe a šestiletou Tabithu s bývalou milenkou Tinglan Hong. Kdo umí počítat, došlo mu, že britský herec zplodil nejprve s Tinglan Tabithu, pak s Annou Johna, poté se opět vyspal s Tinglan, s níž má Felixe, aby se vrátil k Anně a měl s ní hned poté dcerku. Švédská televizní hvězda ho ale nakonec získala pro sebe a čeká s ním třetí dítě.

Ačkoli Grant se sám k pátému potomkovi nevyjádřil, Annina matka švédskému deníku Aftonbladet už zprávu potvrdila. „Jsem šťastná, že budu mít další vnouče. Anna má termín už poměrně brzy,“ uvedla.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související