James Franco je pokrytec, i on měl údajně obtěžovat své kolegyně

Velikost textu: AAA

12. 1. 2018

Herec James Franco si z posledního předávání Zlatých glóbů odnesl jednu trofej. Objevil se na ceremoniálu v černém a měl na saku připnutý odznak hlásící se k hnutí Time’s Up. Jenže herečky Alley Sheedy a Sarah Tither-Kaplan na něj ještě téhož večera na sociálních sítích zaútočily. Prý je pokrytec, protože zrovna k nim dvěma se měl chovat sexuálně nevhodně.

Franco a Sheedy se potkali při práci na divadelní hře v New Yorku v roce 2014. On jako režisér, ona v roli herečky. „Nikdy se mě už neptejte na to, proč jsem odešla z filmové a televizní branže,“ napsala Sheedy v reakci na Franka jako podporovatele Time’s Up.

A herečka Sarah Tither-Kaplan, s níž James točil své filmy, připsala: „Hej, Jamesi Franco, hezký špendlík Time’s Up na Zlatých glóbech, pamatuješ, jak jsi mi před pár týdny říkal, že sto dolarů za den mé plné nahoty ve tvých dvou filmech nebylo žádné využívání, protože jsem podepsala smlouvu? Time’s Up na to!“

James dostal možnost vyjádřit se k těmto obviněním v talk show Stephena Colberta. „Podporuji Time’s Up. Byl jsem tak nadšený, že jsem dostal ocenění, ale nejúžasnější bylo, že jsem byl přítomen v tom sále té noci, to byl mocný pocit. Podporuji změnu… Nemám ponětí, co jsem provedl Ally Sheedyové. Režíroval jsem ji ve hře na Broadwayi, nezažil jsem s ní nic jiného než úžasné chvíle. Naprosto si jí vážím. Nemám ponětí, proč je tak naštvaná. Nakonec svůj příspěvek na Twitteru smazala, tak nevím. K těm ostatním, jsem ve svém životě hrdý na to, že přijímám zodpovědnost za věci, které jsem vykonal. Je to nezbytné, abych byl mentálně v pořádku. Dělám to vždy, když vím, že je něco špatně nebo se musí změnit,“ uvedl Franco ve své obhajobě s tím, že pokud provedl něco nevhodného a dotyční mu to dokážou, rád se omluví.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související