Brad Pitt sedí týden co týden u svého u psychologa

Velikost textu: AAA

12. 1. 2018

Herec Brad Pitt už rok a půl každý týden navštíví svého psychoterapeuta, který mu pomáhá řešit životní problémy a držet se dál od alkoholu a drog. Hollywoodský idol začal s terapiemi po rozchodu s Angelinou Jolie, která z manželství s ním vystoupila právě kvůli jeho závislostem a agresivnímu chování. Brad nechce přijít o kontakt s jejich společnými dětmi, tak seká latinu a snaží se proměnit v lepšího člověka.

„Chodí na terapie každý týden a zaměřuje se především na osvojování dovedností a zlepšování toho, aby byl lepší verzí svého já jako muž a otec,“ svěřil Bradův kamarád magazínu Us Weekly.

Pitt má s Angelinou šestnáctiletého Maddoxe, třináctiletého Paxe, dvanáctiletou Zaharu, jedenáctiletou Shiloh a devítiletá dvojčata Vivienne a Knoxe.

Sám Brad nedávno přiznal, že je pod vlivem omamných látek od vysoké. „Nemůžu si vzpomenout na jediný den od doby, co jsem odešel z vysoké, kdy jsem nepil alkohol nebo neměl trávu nebo něco. Něco. A pak si uvědomíte, že spousta z toho, hm, cigarety, víte, jsou jen uklidňovače. A že utíkám před svými pocity. Jsem opravdu moc rád, že je to vše za mnou. Víte, přestal jsem se vším kromě alkoholu, když jsem si pořídil rodinu. Ale i ten poslední rok, víte, neřešil jsem problémy. Moc jsem pil. A to začal být dost problém.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související