Robbie Williams nosí pečetní prsten s otiskem kamarádova penisu

Velikost textu: AAA

15. 1. 2018

Ve sbírce šperků Robbieho Williamse jsou skutečné rarity. Nejen svou hodnotou vyčíslitelnou finančně. Mezi prsteny totiž naleznete pečetní, který na první pohled upoutá tvarem penisu. Není to však kopie zpěvákova pyje, tu vlastní kamarád, který mu zmíněný pečetní prsten daroval. Britský hudebník přiznal, že si falicky dekorované prsteny vyměnili na počest přátelství.

Robbie si nechal udělat odlitek vlastního penisu, který pak nechal mnohonásobně zmenšit a vyrazit do horní plošky pečetního prstenu. To stejné udělal jeden z jeho nejbližších kamarádů.

„Stálo ho to dost úsilí, ale oba dva si nakonec výsledek pochvalovali. Robbie je na své tělo hrdý, zvláště když jde o to, co nosí v kalhotách. Ten prsten je samozřejmě humorný dárek, ale je to také velmi osobní dar,“ přiznal Williamsův kamarád deníku The Sun.

Sám Robbie před dvěma roky v interview pro The Sun o svém penisu prohlásil: „Říkal jsem svým bývalým vždycky tohle, moje péro není malé, mám jen velmi silná stehna, je to optická iluze. Není to tak, že by byl opravdu tak malý. Kdybych měl ale o čtyři centimetry navíc, budu chodit jako nudista. Nemám, tak nechodím.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související