Robert Downey Jr. a Hugh Grant zakopali válečnou sekeru

Velikost textu: AAA

15. 1. 2018

Herci Robert Downey mladší a Hugh Grant po letech zakopali válečnou sekyru, o níž tedy prvně jmenovaný vůbec netušil. Hugh totiž nedávno prohlásil, že ho Robert nenáviděl, když spolu v roce 1995 natáčeli. Downey mladší ale netušil, že si to Grant myslí. Nicméně vzkázal mu, že ho má rád a považuje za přítele. Vztahy tak mezi sebou obnovili prostřednictvím sociálních sítí.

Hugh a Robert se potkali při natáčení filmu Čas smyslnosti v roce 1995. Hvězda filmu Deník Bridget Jonesové nedávno prohlásila, že ji představitel Iron Mana nenáviděl.

„Za poslední dvě desetiletí se stala spousta věcí! Vážím si toho, jak pan Grant dozrál jako umělec a jako člověk, který si velmi váží soukromí. Doufám, že spolu brzy rozlomíme chléb,“ vzkázal dvaapadesátiletý Robert na Twitteru.

„Díky. Hezký začátek roku. A ano, pokud jsi v Londýně, stav se a rozlomíme spolu chléb. Nebude to ale snadné, pekl ho můj pětiletý syn, ale vypadá to, že máš sílu. Respekt,“ reagoval o pět let starší Grant, který se letos stane pětinásobným otcem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související