S Lewisem Hamiltonem nikdo nevydrží. Je sice okouzlující, ale také extrémně hysterický

Velikost textu: AAA

16. 1. 2018

Modelka Veronica Valle randila s Lewisem Hamiltonem dva roky. Loni jí dal kopačky a ona si s ním vyřídila účty prostřednictvím deníku The Sun. Pilota Formule 1 vylíčila jako hysterku, která vypění kvůli každé kravině. Jednou prý musela hodiny snášet jeho řádění, protože pilot jeho soukromého letounu nedržel v sobě stolici do přistání a vykonal velkou potřebu na toaletě.

„Byli jsme na cestě do New Yorku a Lewis se úplně pominul, když zjistil, že pilot se vykálel na jeho toaletě. Chtěl toho pilota propustit! Řval: ‚Všichni vědí, že by neměli srát v mém letadle.‘ Byl opravdu šílený,“ přiznala Valle deníku The Sun.

Ta také prozradila, že Hamilton mluvil nehezky o své dlouholeté přítelkyni Nicole Scherzinger. Ta se s ním prý po osmi letech rozešla, protože si ji nechtěl vzít.

„Řekl mi, že důvod rozchodu byl ten, že se chtěla vdávat. On nebyl připravený. Myslím, že čekala, že ji požádá o ruku. Když to neudělal, naštvala se,“ tvrdí Valle.

Scherzinger dokonce pomlouval, že je mnohem horší zpěvačka než on. Zatímco on se snaží v tomto oboru teprve prorazit, zatímco ona už má několik hudebních ocenění.

„Měl pro ni jen ta nejhorší jména pod sluncem,“ tvrdí Valle.

Celé dva roky, co s Lewisem randila, ji neustále šokoval tím, co vše ho může vytočit. Třeba když zabořila do zmrzliny lžíci a nabrala si.

„Umí vás okouzlit, ale má také velmi ošklivou stránku,“ dodala.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související