Podle bývalé ženy není Donald Trump rasista, ale vyrovnaný génius

Velikost textu: AAA

18. 1. 2018

Ivana Trump se v pořadu britské televize zastávala svého bývalého manžela Donalda Trumpa s tím, že tato hlava USA nemůže být rasistou. Rodačka ze Zlína diváky děsila naučenými replikami o dokonalosti svého exmanžela. Přitom před lety bulvár mnoho měsíců žil jejich rozvodovou válkou. Prý žádná nebyla.

Moderátoři Susanna Reid a Piers Morgan valili oči, když Ivana otevřela ústa a Trumpa začala obhajovat.

„Nemyslím si vůbec, že je Donald rasista. Někdy říká věci, které jsou hloupé, nebo je tak úplně nemyslí, ale rozhodně není rasista. Jsem si tím jistá. Kdo ví, proč to říká? Má tolik lidí kolem sebe, kteří mu říkají, co má a nemá říkat, že je to asi někdy matoucí. Já sama nevím," Ivana dále obhajovala Trumpovy hrozivé příspěvky na Twitteru.

„Pokud píše na Twitteru, přinejmenším to jde přímo z jeho úst. Někdy to nemusí být jasné, ale přinejmenším je to přesně to, co si myslí,“ tvrdila Trump a exmanžela označila dokonce vyrovnaným géniem.

V roce 1992 byl jejich rozvod skutečně bláznivý. Připomínal válku italské mafie.

„Choval se ke mně fantasticky, nikdy jsem neměla problém. Donald byl vždy zdvořilý, vždy mluvil otevřeně a vždycky byl štědrý. Nikdy se mě nedotkl, tedy myslím špatně. Nikdy neřval. Ani během rozvodu jsme se nehádali a netřískali dveřmi, nic takového. Byla to jen otázka peněz. Donald chápal rozvod jako obchod. Jakmile bylo po všem, byli jsme na sto procent v pohodě,“ dodala Trump.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související