Mark Wahlberg byl obviněn z nelegálního obchodu se steroidy

Velikost textu: AAA

19. 1. 2018

Herec Mark Wahlberg byl obviněn ze spolupráce na ilegálním obchodu s anaboliky. Police z New Yorku zatkla fitness trenéra Richarda Rodrigueze, který při výslechu uvedl, že Wahlberg je jeho komplicem. Hollywoodská hvězda všechno vzápětí popřela.

„Býval obvykle velmi kreativní při vynalézání způsobů, jak odesílat patřičné produkty do určitých zemí a oblastí, do nichž se tyto přípravky dovážet nesmějí,“ uvedl Rodriguez v rozhovoru s youtuberem Jonem Bravem.

„Tato obvinění jsou naprosto lživá,“
uvedl Wahlbergův mluvčí v reakci médiím.

Když bylo Marku Wahlbergovi šestnáct let, dopustil se trestného činu vážného ublížení na zdraví. Téměř třicet let poté – v létě 2014 – zažádal hollywoodský herec, aby mu stát Massachusetts hřích odpustil a vyčistil mu rejstřík. Prý je praktikujícím katolíkem, který má rodinu a děti, pravidelně chodí do kostela a slouží společnosti. Wahlberg svou žádost zdůvodňuje tím, že se napravil.

V roce 1988 Wahlberg udeřil Thanha Lama tyčí, když se mu snažil ukrást dvě bedny s alkoholem. Poté utíkal před policií ulicí, kde se srazil s jiným mužem, kterého udeřil pěstí do oka. Dotyčný oslepl. Ačkoli mu bylo teprve šestnáct, soudili tehdy Wahlberga jako dospělého a putoval na pětačtyřicet dní za mříže. Původně přitom čelil obvinění z pokusu o vraždu.

Po propuštění šel mladý Mark do sebe, začal pracovat jako model pro módní dům Calvin Klein a zpíval se skupinou Marky Mark. Od roku 1996 je také hollywoodskou hvězdou.

Od té doby se věnuje charitě, chodí pravidelně do kostela, má manželku a čtyři děti.

Nicméně jeho žádost byla nakonec zamítnuta a rejstřík mu nevyčistili. Teď mu hrozí záznam nový.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související