Sam Claflin: Každý večer jsem pravidelně líbal fotku Pamely Andersonové

Velikost textu: AAA

23. 1. 2018

Pro herce Sama Claflina je teď tou nejkrásnější ženou světa jeho manželka Laura Haddock, která s ním zrovna čeká druhého potomka. Jako mladík ale měl zálusk na mnohem vnadnější seriálovou hvězdu. K posteli si postavil fotografii Pamely Anderson a každý večer ji před odchodem do postele políbil. Sam jako dospívající mladík snil o tom, že si ji jednou vezme.

Na otázku magazínu Empire, která žena byla tou první, na niž měl zálusk, odpověděl: „Byla to Pamela Andersonová v Pobřežní hlídce. Nemůžu si vybavit, kolik mi bylo, ale jsem si jistý, že jsem byl příliš malý na to, abych se na takový seriál díval. Byl jsem jí naprosto posedlý. Byla to láska mého života. Dokonce jsem měl její obrázek na stolku u postele, který jsem políbil pokaždé, když jsem šel do postele, doufal jsem, že si ji jednou vezmu.“

Jednatřicetiletý krasavec také tvrdí, že navzdory vlastní slávě je stále ohromen, když potká některé celebrity. A nejvíce ho dostalo první setkání s Beckhamovými, které miluje od dětství.

„Byl to jeden z prvních hollywoodských večírků, na němž jsem byl, velká předoscarová party, kterou pořádala moje agentura. Pamatuji se, jak jsem tam přišel a byli tam Gerard Butler, Sean Penn, Robert Downey ml., Brad Pitt, Angelina Jolie... Pak můj agent říká, ach, je tu David. Otočím se a tam byli David a Victoria Beckhamovi. A to byla ta chvíle. Oni jako pár pro mě znamenají vše, protože jsem byl Davidem Beckhamem posedlý jako fotbalistou a také jsem miloval Spice Girls. Byl jsem hrozně nervózní, když nás představovali,“ dodal Claflin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související