O Harrym Stylesovi se hovoří jako o budoucím Bondovi. Co vy na to?

Velikost textu: AAA

24. 1. 2018

Daniel Craig se navzdory původnímu vyhrožování, že s rolí Jamese Bonda končí, připravuje na natáčení pětadvacáté bondovky. A tak si všichni herci, kteří doufali, že budou mít šanci jako jeho náhradníci, utřeli nos a musejí vyčkávat. Velkou nadějí mezi nimi je nová a velmi mladá tvář. Harry Styles se po úspěchu v Dunkirku stal favoritem pro roli agenta 007.

„Harry by ho mohl hrát. Pokud by chtěli teď mladšího Bonda, proč ne on? Je to dokonalý typ,“ míní režisér Lee Smith, jenže natočil bondovku Spectre.

Styles by se mohl stát Bondem nejdříve v roce 2022, to už bude mít osmadvacet. Stále ale bude o mnoho mladší vedle dnes devětačtyřicetiletého (v roce 2022 už třiapadesátiletého) Daniela Craiga.

„Harry je opravdu dobrý a může to zvládnout. Je to výjimečný talent a před kamerou se chová naprosto přirozeně. Máte u něj pocit, že pracujete s člověkem, který má mnohaleté zkušenosti. Nikdy byste neřekli, že Dunkirk je jeho první film. Neznal jsem Harryho vůbec. Samozřejmě že mi to vysvětlila má dcera, že já sám nejsem slavnější než Harry Styles. Ale při natáčení byl opravdu velmi dobrý a velmi charismatický. Pokud chce hrát, nedokážu si představit, že by neměl úžasnou kariéru,“ uvedl Smith.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související