Sharon Osbourne: Chtěla jsem, aby Ozzy kvůli nevěře příšerně trpěl

Velikost textu: AAA

29. 1. 2018

Sharon Osbourne je sice rodilou Britkou, ale v Kalifornii žije už tak dlouho, že se stala Američankou také svým myšlením. Pětašedesátiletá moderátorka tak přiznala, že si pro manžela Ozzyho, který ji během manželství několikrát podvedl, přála velké utrpení. Sharon přiznala, že se chová prostě jako teritoriální zvířátko.

Na Osbournea před dvěma roky praskl poměr s kadeřnicí Michelle Pugh. Chvíli to vypadalo na rozvod, Ozzy musel několik měsíců žít v hotelích, ale nakonec manželství opět zachránil.

„Samozřejmě člověk chce, aby se cítily hrozně mizerně, je to přirozené, souvisí to s vaším územím. Po chvíli už se můžou cítit lépe, ale musejí pocítit, jaký vliv mělo jejich chování. Myslím, že se říká mnoho tím, že byl brutálně upřímný, mám pocit, že někomu opravdu ublížil, ale také dospěl jako osobnost,“ prohlásila teď Osbourne.

V interview pro deník The Mirror přiznala, že je jen obyčejnou smrtelnicí s nijak vyspělou duší. A tak když sama trpí a cítí bolest, chce, aby ji cítil stejně i ten druhý.

„Protože člověk se cítí mizerně, bolí ho to, ale pořád s ním musí společně být rodičem, takže tu bolest, kterou cítíte, chcete, aby cítil také ten druhý,“ obhajovala se Osbourne.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související