To se nepovedlo: Reese Witherspoon má na obálce slavného magazínu 3 nohy! (FOTO)

Velikost textu: AAA

30. 1. 2018

Grafikům magazínu Vanity Fair se při práci na obálce speciální hollywoodské edice podařilo vyrobit pořádný kiks. Vyrobili jedné z vyfocených hereček třetí nohu. Snímky pořídila uznávaná fotografka Annie Leibovitz, která s pozdějším zalomením obálky neměla nic společného. A dotčená hvězda – Reese Witherspoon – se tomu směje spolu s miliony lidí na sociálních sítích. Že má tři nohy ji pobavilo a vnímá to jako přednost.

„No… Hádám, že všichni už vědí… že mám tři nohy. Doufám, že mě budete soudit hlavně pro to, kým jsem. (A nebudu se nikdy omlouvat za to, že jsem se tulila k Oprah… pokud se vám totiž naskytne tato příležitost, rozhodně vám to doporučuji),“ napsala Reese na Twitteru.

Witherspoon si ještě může pískat, skončila jen se třemi nohami. To James Franco byl z fotek digitálně smazán zcela. Je totiž obětí hnutí MeToo.

„Rozhodli jsme se nezahrnout Jamese Franka na hollywoodskou obálku poté, co jsme se dozvěděli o obviněních z nevhodného chování proti němu,“ potvrdil mluvčí magazínu Vanity Fair.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související