Tom Hanks: Na Oscary jezdím zásadně pozdě

Velikost textu: AAA

30. 1. 2018

Tom Hanks byl na předávání Oscarů už mnohokrát. Ačkoli si jeho kolegyně Meryl Streep postěžovala, že ho poslední desetiletí Akademie opomíjí v nominacích, má doma dvě zlaté sošky. Jednašedesátiletý Tom ale galavečer předávání už vůbec neprožívá a připadá mu příliš dlouhý. Proto raději přijíždí se zpožděním, aby nemusel trávit mnoho času na červeném koberci a nenudil se v sále před zahájením večera.

„Pokud jdete na Oscary poprvé, vezměte si proteinovou tyčinku do kapsy, přijďte na poslední chvíli a mluvte s úplně všemi. Nejlepší na tom večeru jsou rozhovory s lidmi, které vůbec neznáte,“ dal Tom magazínu Time Out London pár tipů na to, jak přežít oscarový večer.

Když byl na Oscarech poprvé, bylo mu o rovných jednatřicet let méně a posadili ho vedle tehdy už hollywoodské veteránky Bette Davis. To byl pro něj obrovský šok. Dnes takové pocity vyvolává sám v nových filmových tvářích.

Tom letos nominován není, zato svého čtvrtého Oscara by mohla získat pojedenadvacáté nominovaná Meryl Streep. Právě za roli ve filmu Akta Pentagon: Skrytá válka, v němž září po boku Hankse.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související