Peklo pro módní kritiky. Kdo na Grammy šlápnul vedle?

Velikost textu: AAA

30. 1. 2018

Ačkoli je udělování cen Grammy především svátkem hudby, je rovněž oslavou módy a jejího propojení s hudebním průmyslem. Ovšem to neznamená, že v záplavě dokonalých outfitů a dech beroucích rób není i několik pořádných přešlapů.

Komu se outfit na slavnostní večer letos vážně nepovedl?

Ava Max

Odhlédneme-li od květovaného obleku, o jehož vhodnosti na červeném koberci můžeme diskutovat, top v tělové barvě není doplněk, který by outfit zachraňoval… Akorát tak člověka přinutí kouknout dvakrát, aby se přesvědčil, že si Ava vážně nezapomněla vzít nějaký ten svršek.

Patrick Star

Internetová senzace a makeupový kouzelník, jehož služby využívají i celebrity světového formátu, je odvážnými outfity proslulý. Ale tenhle už je vážně šlápnutí vedle. Na druhou stranu, pokud bylo záměrem šokovat, povedlo se vše na jedničku.

Cindy Lauper

I legenda dokáže šlápnout vedle. A Cindy to bohužel letos opět potvrdila. Od obleku až po účes je to prostě jeden velký průšvih. I když za originalitu nějaké ty body navíc dáváme.

Pink

Šaty samy o sobě jsou povedené, ovšem zpěvačce zbytečně přidávají kila navíc. Možná je na vině jejich nepříliš lichotivé řešení v oblasti vrchního dílu. Chválíme ale umírněný make-up a absenci výrazných doplňků, jež by se s outfitem zbytečně „tloukly“.

Kesha

Vypadá to, jako by se půvabná a talentované zpěvačka snažila přestrojit za kovboje, ale zapomněla se poradit se svým vizážistou. Navíc se nedá říci, že by jí oblek padl. Zbytečně ji zkracuje a přidává kila. Vrcholem jsou stříbrné boty, jež k outfitu nezapadají ani barevně.

Jaden Smith

Abychom si na paškál nebrali jen zástupkyně ženského pohlaví, zařazujeme i syna slavného herce. Jaden se možná snaží o originalitu za každou cenu a nechce jít s davem, za což ho chválíme, nicméně vypadat na červeném koberci, jako by se právě rozhodl obléknout staré kalhoty po dědovi a jít si zaběhat, není nikdy dobrý nápad…

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související