Alec Baldwin se opět zastal Woodyho Allena a obvinil jeho nevlastní dceru ze lži

Velikost textu: AAA

1. 2. 2018

Alec Baldwin se už loni zastal režiséra Woodyho Allena, jehož nevlastní dcera Dylan Farrow obvinila z pohlavního zneužívání v době, kdy ji vychovával ve vztahu s její matkou Miou. Devětapadesátiletý herec se dvaaosmdesátiletého filmaře zastal opět a to v příspěvku na Twitteru, v němž srovnal Dylan s románovou postavou Mayelly Ewell, která lživě obvinila černocha ze znásilnění. Jinými slovy naznačil, že Dylan si svá obvinění vymýšlí.

Mayella je postavou románu Jako zabít ptáčka. „Z nejúčinnějších věcí, které Dylan Farrowová používá ve svém arsenálu, je přetrvávání emocí… jako Mayella, její slzy a přesvědčování vás mají přimět k pocitu studu a donutit uvěřit jejímu příběhu. Ale já potřebuji více než tohle, než někoho zlikviduju, bez ohledu na míru slávy. Vyžaduji mnohem víc,“ napsal Baldwin s narážkou na to, že má Dylan místo emocí předkládat důkazy.

Alec také zmiňuje to, že Dylanin bratr Moses Farrow její obvinění sám označil za snůšku výmyslů a lží.

„Když Dylan Farrow říká, že mluví pravdivě, tvrdí tím, že její bratr Moses Farrow lže. Které z dětí Miy (Farrow) zdědilo gen pravdomluvnosti a které ne?... Pokud vás moje zastávání se Woodyho allena uráží, je to opravdu jednoduché. Přestaňte mě sledovat. Odsuďte mě. A jděte pryč,“ vzkázal Baldwin fanouškům na Twitteru.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související