Kate Winslet: Hořce lituju své spolupráce s některými muži

Velikost textu: AAA

1. 2. 2018

Herečka Kate Winslet není moc pevná ve svých zásadách. Před čtyřmi měsíci obhajovala svou účast v projektu Woodyho Allena. Natáčení filmu Kolo zázraků teď však naopak zalitovala. Zřejmě pod vlivem nové vlny medializace skandálu s Allenovou nevlastní dcerou Dylan Farrow se rozhodla tvrdit, že rozhodnutí pracovat s určitými muži lituje.

„Nebyla bych schopná tady stát dnes večer a nedržet v sobě některá svá hořká rozhodnutí, která mám kvůli nerozumným rozhodnutím pracovat s jedinci, s nimiž si přeju, abych nepracovala. Začalo mi být docela jasné, že nevyjádřením se k tomu bych mohla přispívat k utrpení mnoha odvážných žen a mužů. Sexuální zneužívání je zločin. Ačkoli to stále zůstává na zákonu, aby rozhodl o vině, na každém z nás leží povinnost naslouchat i tomu nejslabšímu hlasu a nikdy nepřestat naslouchat,“ prohlásila Kate na předávání cen London Critics‘ Circle Film Awards.

Dvaačtyřicetiletá herečka sice mluvila neurčitě o všech mužích z Hollywoodu, kteří se dopustili přečinu sexuálního obtěžování a s nimiž pracovala, ale je jasné, že mínila hlavně Allena.

Woodyho se teď naopak zastal otevřeně herec Alec Baldwin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související