Kylie Minogue vyvrátila domněnku, že vůbec někdy randila s Chrisem Martinem

Velikost textu: AAA

2. 2. 2018

Zpěvačka Kylie Minogue tvrdí, že s kolegou Chrisem Martinem byli vždy jen dobří kamarádi a nikdy mezi nimi nehrozilo nic, co by připomínalo milostné city. Před třemi roky se procházela po Londýně s tímto britským hudebníkem a média z toho ihned vytvořila příběh o vznikajícím novém vztahu. Ale australská pěnice se tomu teď vysmála.

„Nesnažila jsem se tajně randit s Chrisem Martinem! Protože jsem zrovna akorát koncertovala v Hyde Parku, kam se přišel podíval, prostě jsme se šli potom jenom projít, jak to děláte vy,“ svěřila Minogue v rozhovoru pro stanici KIIS FM.

Je tomu přesně rok, co se Kylie rozešla se snoubencem Joshuou Sassem. Mladšího herce si chtěla loni vzít, ale místo svatby se musela smiřovat s jeho nevěrou a tím, že ji využíval jen pro vlastní publicitu. Prví únorové dny dala Sassemu kopačky, když zjistila, že za jejími zády spí s kolegyní Martou Milans. Tvrdší pro Kylie bylo přijetí, že je o mnoho let mladší než ona. Ale z rozchodu se v létě vzpamatovala a bolest vyzpívala v sonzích svého nového alba Golden.

„Práce na tomto albu byla svým způsobem forma spásy. Konec roku 2016 pro mě nebyl dobrý. Takže jsem začala v roce 2017 pracovat na tomto albu, v mnoha ohledech to byl úžasný únik. Byla jsem dost křehká, když jsem na něm začala pracovat, ale možnost vyjádřit se ve studiu mi pomohla rychle zase najít samu sebe… Byla to katarze,“ přiznala Kylie.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související