Gwyneth Paltrow jen mládne! Plánuje svatbu a cítí se zase na jednadvacet

Velikost textu: AAA

2. 2. 2018

Herečka Gwyneth Paltrow plánuje svatbu se snoubencem Bradem Falchukem. A třebaže má dvě děti na začátku puberty a podle občanky už pětačtyřicet let života za sebou, cítí se na polovinu svého věku. Především prý proto, že poprvé v životě plánuje velkou svatbu.

„Jsem nadšená ze všeho! Nikdy jsem neměla takovou svatbu. Takže i když mi je pětačtyřicet, tak nějak se cítím na jednadvacet,“ přiznala Gwyneth magazínu People.

Přitom ještě nedávno Paltrow tvrdila, že velkou svatbu plánovat nehodlá.

„Myslím, že jsem příliš stará na to, abych měla velkou svatbu a velké romantické bílé šaty a všechno tohle,“ tvrdila před časem.

Matka třináctileté Apple a jedenáctiletého Mosese, které má s bývalým manželem Chrisem Martinem, tvrdí, že má problémy s intimitou ve vztahu.

„Je to celoživotní projekt. Myslím, že jsou určití lidé, kteří zažívají těžké chvíle s intimitou. Vždycky říkám, jsem dobrá sestra. Jsem dobrá dcera. Jsem dobrá kamarádka. Jsem dobrá matka. Ten romantický klínek z dortu mého života byl vždycky tím, na čem jsem musela pracovat nejvíc… snažím se ale usilovně pracovat na svém intimním životě a nebát se ho a mám veliké štěstí, že jsem našla partnera, který je trpělivý a miluje mě a je ochotný pomoci mi v celém procesu,“ přiznala Gwyneth.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související