Modelka Amber Heard a Elon Musk se opět rozešli

Velikost textu: AAA

5. 2. 2018

Elon Musk a Amber Heard loni na podzim po rozchodu veřejně ventilovali svou bolest z rozchodu a rozhořčení nad nepochopením okolí. Na sociálních sítích i v talk show vysvětlovali, že to pro ně nebylo jednoduché. Elon se pak obhajoval, že rozchod byl bolestnější pro něj, ačkoli on se rozešel s Amber. Když se kolem Vánoc dali zase dohromady, raději se veřejnému zájmu stranili. A zřejmě udělali dobře. Druhý pokus podle všeho zašel na „suchý leden“ a v únoru už jsou oba opět nezadaní.

„Elon se rozhodl, že je na čase to ukončit a Amber souhlasila. Pro oba dva je sice ten druhý stále velmi drahým, ale načasování už prostě není dobré,“ přiznala kamarádka Heardové magazínu People.

Loni na podzim přitom Musk magazínu People svěřil: „Právě jsem se rozešel s přítelkyní. Bolí to velmi. No, ona se se mnou rozešla asi víc než já sní, řekl bych… Nikdy nechci být sám. To je to, co bych řekl jako dítě. Nechci být sám. Nebudu nikdy šťastný, když někoho nebudu mít. Chodit spát sám mě zabíjí. A není to tak, že bych nevěděl, jaký je to pocit, být sám ve velkém prázdném domě, slyšíte své kroky v hale, kde není nikdo, a nikdo ani neleží vedle vás na polštáři. Sakra. Jak se snažíte být šťastní v takové situaci? Je tu někdo, o kom si myslíte, že bych s ním měl randit? Pro mě je těžké se s někým jen seznámit. Chci totiž dlouhodobý vztah. Nehledám sex na jednu noc. Hledám vážného společníka nebo spřízněnou duši, takovou věc.“

Ale později na sociálních sítích Musk připustil, že návrat k Heard nevylučuje. A tak k němu kolem Vánoc došlo, aby s Hromnicemi bylo zase po všem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související