Jamie Dornan je sice pohledný herec, ale v modelingu ho nechtějí. Víme proč!

Velikost textu: AAA

5. 2. 2018

Britský herec Jamie Dornan zkoušel v mládí prorazit jako model. Ačkoli měl fotogenickou tvář a pěkné vypracované tělo, chyběl mu talent pro předvádění na přehlídkových molech. Jednou to zkusil v Miláně na Týdnu módy a totálně pohořel. Na castingu mu řekli, že sebou při chůzi příšerně hází. Práci nedostal a začal se tedy soustředit na herectví.

Pětatřicetiletý hezoun tak skončil v hollywoodských filmech a miliony žen ho teď obdivují jako Christiana Greye ve filmech Padesát odstínů.

„Opravdu jsem jednou šel na Týden módy v Miláně, pobýval jsem v otřesném hotelu jménem Lucky. Byli tam všichni ostatní modelové, byla to nechutná scéna. Šel jsem na nějaké castingy, ale měl jsem tu smůlu, že moje chůze je velmi energická a houpavá,“ přiznal Jamie v rozhovoru s Jamesem Cordenem.

Na problém se stylem své chůze narážel poté ještě i při natáčení.

„Když jsem natáčel první řadu seriálu The Fall, scenárista Allan Cubitt byl na natáčení jedné scény… Vše do té doby bylo bráno zblízka a on mě neviděl chodit, tak jsem poprvé před ním šel a on říká, uf, to je tak u té postavy nebo je to…? A já se podivil, pardon, o co jde? A on říká, no tvoje chůze. A já dodal, ne, já tak chodím, to je vše. A on navrhl, zkus jinou chůzi, kdy budeš dělat delší kroky. Jenže pořád to vypadalo hrozně trapně,“ dodal Dornan.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související