Sarah Jessiku Parker zranilo, když Kim Cattrall prohlásila, že nikdy nebyly kamarádky

Velikost textu: AAA

6. 2. 2018

Herečka Sarah Jessica Parker se poprvé vyjádřila ke sporu, který měla mít s Kim Cattrall kvůli jejímu odmítavému stanovisku k natáčení třetího filmu Sex ve městě. Cattrall už nikdy Samanthu Jones hrát nebude, což zničilo plány vrátit na plátna kin příběh čtyř newyorských kamarádek s hlavní postavou novinářky Carrie Bradshaw. A její představitelka Sarah Jessica Parker přiznala, že ji velmi ranilo, když Kim prohlásila, že s ní ani ostatními kolegyněmi ze Sexu ve městě nikdy nebyla kamarádka.

„Opravdu mu to zlomilo srdce,“ přiznala Parker v rozhovoru s Andym Cohemem. „Velice mě to rozrušilo. Protože to není tak, jak si celou tu zkušenost vybavuji já. Je to smutné, ale pořád si myslím, že to, co nás spojovalo, je tahle unikátní zkušenost. Byla to sice pracovní zkušenost, ale stala se také velmi soukromou zkušeností, protože se to odehrávalo celé roky našich životů. Doufám, že to, svým způsobem, přehluší vše, co bylo v poslední době řečeno. Ty roky strávené prací na něčem výjimečném, s čím se lidé spojují, je velké privilegium.“

Parker také přiznala, že by přijala možnost, že Samanthu Jonesovou bude hrát někdo jiný. V poslední době se hovoří o Sharon Stone.

„Myslím, že nejste první člověk, kdo říká tohle jméno… a myslím si, že je to velmi zajímavý nápad,“ dodala představitelka Carrie Bradshaw v rozhovoru s Cohenem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související