Hvězda seriálu Akta X Gillian Anderson je bisexuálka a vztah se ženou rozhodně neodmítá

Velikost textu: AAA

6. 2. 2018

Za herečkou Gillian Anderson před dvěma roky odešel zeť českého politika a šlechtice Karla Schwarzenberga. Scenárista Peter Morgan, který má s bývalou manželkou Annou Karolínou Schwarzenbergovou pět dětí, to ale v náručí hvězdy seriálu Akta X nemá jisté. Přiznala teď totiž, že nemá ráda závazky a příští rok by klidně mohla dát průchod své bisexualitě.

Že je i na ženy, přiznala Gillian už před šesti roky. Teď magazínu The Times dodala: „Mohla bych být se ženou příští rok! Část mého já je pro dlouhodobé vztahy. Ale jen tehdy, když mám stále volná zadní vrátka.“

„Jsem prostě taková, jaká jsem. Nemám s tím vůbec žádný problém a opravdu je mi úplně jedno, jestli s tím jiní lidé problém mají. Všichni jsme mezispektrální a to je věc, která začíná být teprve v poslední době více přijímána a uznávána. Všichni jsme složité bytosti. Tohle je má pravda a také má osobní zkušenost,“ dodala Gillian ke své bisexualitě.

V Peterovi prý ale potkala spřízněnou duši a je s ním velmi šťastná.

„Jsem neustále vděčná za to, jakou máme mezi sebou symbiózu, protože jsem to nikdy předtím nezažila,“ dodala Anderson, jež nedávno přiznala, že jako Dana Scullyová z Akt X nadobro končí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související