Herec Sam Claflin přestal posilovat a volný čas věnuje synovi

Velikost textu: AAA

7. 2. 2018

Herec Sam Claflin se smiřuje s tím, že už nebude mít vypracované tělo jako v době, kdy neměl potomky. Jeho manželka Laura Haddock čeká druhé dítě, které se má narodit co nevidět. Ale britský hezoun už poslední dobou tolik neposiluje, protože se chce věnovat prvorozenému synovi Pipovi. Čas pro sebe raději věnuje chlapci.

„Pip se probouzí kolem šesté nebo sedmé ráno, spí dobře, víme, že v tom máme štěstí. Jeden z nás se sprchuje, zatímco druhý mu dává snídani, pak si s ním jdeme rovnou hrát. Pip začal používat svou hernu teprve nedávno a myslí si, že už všechno zná. Máme dva křížence kokršpaněla a pudla Rosie a Maisie, kteří také vyžadují naši pozornost. K snídani máme míchaná vajíčka s chorizem a kváskový chléb. Většinou si udělám velký hrnek kávy, zatímco Laura pije čaj. Netrvá mi dlouho se nachystat, jen použiju deodorant, to je vše. Nejsem typ chlapa, co by používal zvlhčující krém na pleť. Mám jen základní šampon a sprchový gel, to Laura si kupuje všechny ty přípravky. A také už tolik necvičím. Když můžu, jdu si zaběhat, ale raději tu hodinu strávím s Pipem,“ přiznal Sam v rozhovoru pro Sunday Times.

Claflin také přiznal, že je se svým životem velmi spokojený.

„Spím dobře. Vím, že jsem měl v životě velké štěstí. Mám rodinu, kterou miluju, a skupinu přátel, která mě podporuje. Mám za sebou práci, která byla náročná, viděl jsem několik nádherných míst na světě. Jsem spokojený s tím, kým jsem. Nechápejte mě špatně, stále občas skuhrám a stěžuju si, neděláme to všichni? Ale mí přátelé a rodina mi připomenou, jaké štěstí mám, takže o tento pohled na věc nepřicházím nikdy na dlouho,“ dodal Sam.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související