Kim Cattrall oplakává bratra. Po krátkém pátraní byl nalezen mrtvý

Velikost textu: AAA

6. 2. 2018

Herečka Kim Cattrall vyzvala na Twitteru své fanoušky a ostatní veřejnost, aby jí pomohli při pátrání po nezvěstném bratrovi Chrisovi. Jen pár hodin poté, co příspěvek zveřejnila, jí policie oznámila, že byl nalezen. Mrtvý. Hvězda Sexu ve městě tak milovaného o šest let mladšího sourozence hořce oplakává.

„S velikým smutkem já osobně a má rodina oznamujeme, že náš syn a bratr Chris Cattrall neočekávaně skonal. V tuto chvíli žádáme o úctu k soukromí. Chceme poděkovat všem na sociálních sítích za plynoucí lásku a podporu v tomto těžce zkoušejícím období,“ napsala Kim na Twitteru.

Bylo to jen pár hodin po jiném příspěvku, v němž uvedla: „Tohle je můj bratr Christopher Cattrall nebo Chris, jak mu říkáme. Od úterý 30. ledna je nezvěstný ze svého domu v Lacombe v Albertě v Kanadě. Klíče, telefon a peněženka zůstaly na stole a vchodové dveře jsou odemčené. To se Chrisovi nepodobá. Nikdy by nenechal dům nezamčený se všemi věcmi na stole, navíc by tam nenechal svých sedm psů… Je to velmi vlídný bratr. Prosím, pomozte nám ho přivést bezpečně domů. Prosím, šiřte tuto zprávu dál. Mnohé díky za přečtení.“

Podle CNN kanadská policie vyloučila cizí zavinění Chrisovy smrti. Jeho tělo nalezli na pozemcích jeho venkovského stavení v Blackfalds v Albertě. Přesná příčina smrti zveřejněna nebyla.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související