Herci Sarah Silverman a Michael Sheen se rozešli

Velikost textu: AAA

7. 2. 2018

Herci Sarah Silverman a Michael Sheen se po téměř čtyřech letech soužití rozešli. Devětačtyřicetiletý velšský komik se rozhodl vrátit do Spojeného království, což Sarah neustála. Sama ale trvala na životě v Los Angeles. A tak se rozhodli každý jít zase po svém.

„Úžasný Michael Sheen a já jsme se vědomě rozešli během Vánoc. Nemyslím přímo v průběhu Vánoc, nedošlo na žádnou hádku, která by to ukončila. Nebojovali jsme spolu. Jen žijeme každý v jiné zemi a začalo to být problematické. Měla jsem pocit, že bych vám to měla říct, abyste se pořád neptali, jak se máme,“ napsala Silverman ve vzkazu fanouškům na sociální síti.

Sheen má s bývalou partnerkou Kate Beckinsaleovou devatenáctiletou dceru Lily, která začala studovat na univerzitě. Jeho to přestalo v Los Angeles bavit a chtěl být dceři blíže. Tak se rozhodl vrátit do vlasti. A nedávno si dokonce postěžoval, že jeho bývalá (Kate) má Sarah raději než jeho.

„Náš vztah je teď zřejmě lepší než kdykoli dříve. A pomáhá také to, že Kate má vlastně Sarah raději než mě. Jediné, co mi na tom vadí, je, že teď už nemám jen Sarah, která si ze mě utahuje a neustále mě ztrapňuje, ještě se k tomu přidávají Kate a Lily,“ prohlásil před časem Michael.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související