Spice Girls to rozjíždějí ve velkém a zvažují vlastní nahrávací společnost

Velikost textu: AAA

8. 2. 2018

Skupina Spice Girls se letos vrátí na scénu. Dohodly se na tom minulý víkend její bývalé členky Victoria Beckham, Emma Bunton, Mel B, Geri Horner a Mel C. Co si pod comebackem mají fanoušci představovat, příliš nespecifikovaly. Ale zdroje z jejich okolí si špitají o tom, že pětka chce založit nahrávací společnost Girl Power a vydávat hudbu mladým talentům.

„Všechny holky přišly ke stolu se svými nápady a Mel C přišla s tím, že by si Spice Girls vytvořili vlastní nahrávací společnost. Ihned se to ujalo, protože všechny jsou nadšené z představy, že budou podporovat mladé talenty nebo dokonce vytvoří novou dívčí skupinu,“ cituje deník The Sun.

„Všechny vnímáme velmi pozitivně odkaz Spice Girls, protože všechny fanynky jsou dnes dospělé ženy. Některé jsou matkami, některé podnikají. Mladé dívky zase znovu objevují Spice Girls a tak máme pocit, že je na čase, abychom do světa vyslaly vzkaz o dívčí síle právě teď,“ prohlásila po víkendové schůzce Mel C, která ještě před půl rokem comeback skupiny ostře odmítala.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související