Madonna v podivném videu na Instagramu odhaluje masáž pleti vidličkami (VIDEO)

Velikost textu: AAA

9. 2. 2018

Madonna bojuje se stárnutím všemi možnými prostředky. Nedávno prohlásila, že odmítá do svého obličeje nechat řezat a píchat, proto musí spoléhat na neinvazivní metody boje s projevy své šedesátky. Tu oslaví v srpnu, ačkoli vypadá, že jí je o dvacet méně. A můžou za to také speciální masáže s vidličkami. Zvláštní masáž na své tváři teď zveřejnila ve videu na Instagramu.

Použila aplikaci měnící hlas a přidávající efekty, takže její čelo a upatlané vlasy stažené dozadu kryje animační světle modrá paruka s mašlí. Zatímco kosmetička jezdí Madonně mnohaostnými vidličkami po levé líci a občas zajíždí energicky až pod spodní víčko, zpěvačka fistulí mluví na fanoušky. Na závěr míří kamerou na kosmetičku a vrací se do záběru, v němž vedle vypnuté tváře vyniká svraštělá kůže na krku, která její skutečný věk vyzrazuje a s níž toho popová hvězda mnoho nadělat nemůže.

„Zpevňování obličeje vidličkou a bodnutí do někoho vidličkou, mám za sebou obojí,“ vtipkuje Madonna v záběru.

Procedura zachycená ve videu spočívá v masírování pleťové masky do obličeje pomocí dvou vidliček. Hroty podporují cirkulaci krve a stimulují podkoží, které se stahuje a zpevňuje.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související