Nick Carter čelí obvinění ze znásilnění. Kdo ho zažaloval?

Velikost textu: AAA

12. 2. 2018

Třiatřicetiletá Melissa Schuman přišla loni v listopadu s prohlášením, že ji zpěvák Nick Carter v roce 2002 donutil k souloži. Mělo se to stát v jeho domě a styk byl podle ní vynucený pod hrozbou fyzického ublížení. Schuman teď podala na hudebníka trestní oznámení.

Potvrdili to kriminalisté z losangeleské policejní stanice s tím, že Schuman oznámení podala ve středu 7. února.

Schuman v listopadu zveřejnila svůj pohled na tehdejší událost. Podle ní ji měl Carter sbalit a odvést k sobě domů. Tam se s ní začal líbat, proti čemuž nic nenamítala. Později ji měl ale začít nutit k orálnímu sexu. Jako panna bez sexuálních zkušeností to odmítla. Pod pohrůžkou fyzického ublížení ji donutil nakonec také k souloži.

„Jsem šokován a zarmoucen obviněními paní Schumanové. Melissa mi nikdy neřekla, když jsme byli spolu ani kdykoli jindy poté, že cokoli, co jsme dělali, bylo bez oboustranného souhlasu. Měli jsme spolu nahrát píseň a vystupovat a vždycky jsem si jí vážil a podporoval ji, jak osobně, tak profesionálně. Tohle je poprvé, kdy jsem se o tom obvinění dozvěděl, téměř o dvě desetiletí poté. Je to v rozporu s mou povahou a vším, čeho si cením, někomu způsobit nepříjemné pocity či mu ublížit,“ reagoval Nick v listopadu po slovním obvinění Schuman. K tomu, že na něj teď podala trestní oznámení, se zatím nevyjádřil.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související