Princ Harry pozve na svatbu nevlastní sestru

Velikost textu: AAA

9. 2. 2018

Britská královská rodina se letos nebývale rozroste. Princezna Eugenie se provdá a princ Harry svatbou s Meghan Markle budou novým vévodským párem – zřejmě ze Sussexu – zatímco vévodkyně Kate a královnina nejstarší vnučka Zara porodí další dvě pravnoučata. To jsou tedy čtyři noví členové do rodiny. Harry teď prý zvažuje, že na svou svatbu navíc pozve nevlastní sestru.

Málo se o ní mluví a ještě méně ví. Ne, není to nemanželská dcera prince Charlese a už vůbec ne levoboček princezny Diany. Je to dcera vévodkyně Camilly, kterou má s prvním manželem Andrewem Parkerem Bowlesem.

Na svatbě dnes už čtyřicetileté Laury rozené Parker Bowles byl přítomen princ William – její nevlastní bratr – a také jeho manželka Kate. Lauřina dcera Eliza byla družičkou na svatbě prince Williama a Kate. Harry by ale Lauru rád pozval na svou vlastní veselku pořádanou letos v květnu.

Čtyřicetiletá Laura má s manželem Harrym tři děti, které považují prince Charlese za svého dědečka, ačkoli ten k nim nemá pokrevně žádný vztah.

„Laura nijak nevyužívá své vztahy s královskou rodinou a raději žije v ústraní, o popularitu nestojí,“ uvedla kamarádka Lopes v rozhovoru pro deník The Mirror.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související