Jennifer Aniston: Jsem příšerná domasedka

Velikost textu: AAA

13. 2. 2018

Herečka Jennifer Aniston si pozvala firmu a pořádně vygruntovala. Načančala svůj luxusní dům v Bel Air v Los Angeles a pustila tam fotografy časopisu Architectural Digest. Poskytla mu také rozhovor, v němž přiznala, že její nejoblíbenější část světa je ohraničena plotem jejího domova. Kdyby nemusela, skoro z něj nevychází.

Jennifer žije v Bel Air s manželem Justinem Therouxem. A přestože jim pracovní závazky a společenské povinnosti nedovolují být pořád spolu doma, je to místo, kde jsou nejraději. Jennifer tvrdí, že je příšernou domasedkou, jíž v bezpečí vlastního příbytku nic nechybí.

„Starám se tu o svého manžela a naše psy a naši domácnost a není jiného místa, kde bych chtěla být raději,“ přiznala první manželka Brada Pitta.

Aniston také popisovala původ interiéru a tvrdí, že velkou měrou do dekorací zasáhl také manžel. Ačkoli zpočátku tomu nefandila.

„Justin rozhodně chtěl zasahovat, takže jsem se musela naučit, jak zahrnout jiný pohled a názor do celého procesu navrhování interiéru. Například mi došlo, že ihned vykřiknout: ‚Ne!‘ není zrovna nejlepší způsob spolupráce,“ vtipkovala hvězda seriálu Přátelé.

V Bel Air mají manželé obrovskou zahradu a bazén, u něhož pořádají večeře pro přátele a příbuzné.

„Vytáhneme náš domácí taco bar a v chladných měsících se chilli hodí,“ dodala herečka.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související