Katy Perry a Orlando Bloom opět spolu! Na jak dlouho to bude tentokrát?

Velikost textu: AAA

15. 2. 2018

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom představují moderní pár. Mají se rádi, a když se jim zrovna spolu chce být, tak spolu jsou. A když zatouží nebrat ohledy jeden na druhého, dopřávají si svobodu a bez zášti si užívají oba po svém. Po jedenácti takových měsících se teď zase dali dohromady a vystupují na veřejnosti jako partneři.

„Jsou zase spolu. Katy chce, aby jim to teď fungovalo. Snažila se, ale nemůže ho odseknout úplně. Pořád jí na něm záleží. Tentokrát se ale drží při zemi a moc neukazují, ale ano, jsou zase spolu,“ svěřila zpěvaččina kamarádka deníku The Sun.

V říjnu minulého roku Katy tvrdila, že je single a pomáhá to její kariéře.

„Jsem uvnitř trochu mladší! Jsem také trochu zralejší… a nezadaná! Víte, když jste single, máte spoustu času na sebe a taky spoustu energie, snažím se v tom najít jemnou rovnováhu,“ tvrdila Perry.

V jiném interview z minulého roku vysvětlovala, proč s Orlandem nic nekončí definitivně. „No, víte, myslím, že lidé ve vašem životě chvíli jsou a chvíli nejsou. Je milé, když si udržíte lidi, které máte rádi, blízko sebe. Jak člověk stárne, ty ostré hranice se rozpíjejí. A víte co, jsem dost zaneprázdněná. Příští rok mě zrovna čeká turné,“ tvrdila Katy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související