Ed Sheeran přiznal, že chtěl vypadat jako Justin Bieber

Velikost textu: AAA

16. 2. 2018

Britský hudebník Ed Sheeran v posledních letech měnil image. Sláva, za kterou vděčí svému talentu, mu pomotala hodnoty, a tak když výrazně přibral, rychle nastoupil na drastickou dietu. Měl totiž pocit, že musí vypadat jako Justin Bieber. Pak mu ale došlo, že jeho hudbu budou kupovat fanoušci i za cenu, že na něm bude vidět láska k pivu a pizze.

Už na počátku kariéry Edovi začali říkat, že nevypadá pro své fanoušky dost sexy. Trápil se tím a podlehl moderním drastickým dietám. Přestal pít milované pivo a jíst sacharidy, ale přesto se opíjel – vodkou s tonikem. Sice zhubnul, ale dobře mu nebylo.

„Důvodem, proč jsem se tak choval, bylo to, že jsem se díval na lidi jako Justin Bieber a One Direction a říkal si, všichni ti lidé jsou tak fotogeničtí a mají pekáč buchet na břiše a vypadají skvěle. Tak jsem si říkal, měl bych vypadat stejně. A pak jsem si najednou řekl, měl bych se na to vysrat, mám rád pivo a pizzu. Nikdo si nekupuje mé nahrávky podle toho, jak vypadám,“ svěřil Ed v rozhovoru pro George Ezra & Friends: The Podcast.

Už loni Sheeran přiznal, že do doby, než se stal jedničkou hitparád, netrpěl mindráky, přestože není nijak nadprůměrně fotogenický a navíc je zrzek.

„Než jsem se stal zpěvákem, měl jsem nula mindráků, a to jsem se narodil se zrzavými vlasy, to samo o sobě by mělo ve mně vytvářet jisté mindráky, ale já jsem na to sral. Ale potom, jak člověka začne sledovat veřejnost a lidé se ve vás začnou šťourat, začnete si myslet, že ty vaše vlastnosti jsou opravdu špatné,“ prohlásil Sheeran.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související