Válka mezi Carrie a Samanthou ze Sexu ve městě stále pokračuje. Jak tohle skončí?

Velikost textu: AAA

16. 2. 2018

Herečka Sarah Jessica Parker několik dní čekala, než se vyjádřila ke svému sporu s Kim Cattrall. Představitelka hlavní hrdinky seriálu Sex ve městě ale tvrdí, že vlastně nikdy žádný nebyl. Třebaže kanadská kolegyně ji před pár dny prostřednictvím sociálních sítí vyzvala, ať si nehraje na hodnou holku a nekondoluje ji, protože nejsou a nikdy nebyly kamarádky.

Celý spor začal ve chvíli, kdy Kim řekla ne třetímu filmovému zpracování Sexu ve městě. Tehdy v rozhovoru s Piersem Morganem prohlásila, že nechápe humbuk kolem jejího odmítavého stanoviska k návratu k roli Samanthy Jonesové a že s ostatními hvězdami Sexu ve městě nikdy nebyla kamarádka.

Situace se před pár týdny vyhrotila, když Sarah Jessica Parker v rozhovoru s Andym Cohenem tvrdila, že kamarádky byly a že jí je líto, že to tak Kim nevidí. Pár dní nato zemřel Kimin mladší bratr a Sarah Jessica jí veřejně kondolovala prostřednictvím sociální sítě. Na to Cattrallová reagovala dost ostře.

Parker teď ale opět odmítla, že by mezi ní a Cattrall byla válka. „Nikdy jsem o tom nemluvila, krom toho, že některé jsme byly zklamané (že Sex ve městě 3 nebude). Ale nikdy jsem nereagovala na rozhovor Kim s Piersem Morganem, v němž o mně řekla věci, které byly opravdu bolestivé. Měli jsme tu obrovskou zkušenost a byla úžasná a nic už takového nikdy nebude. Byly jsme propojené s diváky a také s tím městem a se štábem a vyprávěly společně ty bláznivé příběhy. Takže to nechci celé zničit. Nedokázala jsem si představit, že by její postavu hrál někdo jiný. Takže mezi námi nebyla válka, bylo to celé smyšlené, protože jsem nikdy na nic opravdu nereagovala. A také nebudu, protože ona chtěla říct, co potřebovala říct a na to má právo,“ prohlásila Sarah Jessica.

Kim přitom nedávno na svém profilu na Instagramu psala poněkud ostřejším jazykem: „Moje máma se mě dnes ptala: ‚Kdy ti dá Sarah Jessica Parker, ten pokrytec, pokoj?‘ Tvé neustálé dotírání je bolestivou připomínkou toho, jak krutá jsi byla tehdy a jsi teď. Dovol mi tohle ÚPLNĚ objasnit. (Pokud jsem tak neučinila už dřív.) Nejsi má rodina. Nejsi má kamarádka. Takže teď píšu, abych ti řekla naposledy, přestaň využívat naši rodinnou tragédii k tomu, aby sis obnovila image hodné holky.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související