Ashton Kutcher po rozvodu s Demi Moore odjel na týden do hor a bez jídla

Velikost textu: AAA

22. 2. 2018

Rozvod s Demi Moore byl pro Ashtona Kutchera prý tak obrovským psychickým otřesem, že musel zmizet z civilizace. V roce 2011 po rozchodu s Demi, s níž žil v manželství šest let, utekl do hor v Montaně, kde týden trávil bez kontaktu s lidmi a pořádného jídla.

„Hned poté, co jsme se rozvedli, odjel jsem do hor na týden úplně sám. Neměl jsem jídlo, neměl jsem alkohol, jen vodu a čaj. Nechal jsem doma všechny počítače, telefon, všechno. Byl jsem tam sám, takže na mě nikdo nemluvil. Měl jsem jen notes, pero a vodu a čaj, celý týden,“ přiznal čtyřicetiletý Kutcher.

Během toho týdne sepsal všem svým bývalým partnerkám dopisy, které pak přepsal na stroji a odeslal.

„Sepsal jsem si každičký vztah, který jsem měl, v němž jsem měl pocit, že je nějaká křivda, cokoli, lítost, a tak. A napsal jsem dopis každičké osobě a sedmý den jsem je přepsal a rozeslal. Nejprve jsem je napsal rukou, pak přepsal na stroji a pak poslal. Bylo to jako cvičení anonymních alkoholiků. Říkal jsem si, asi jsem někomu ublížil. Tak jsem si chtěl vyčistit stůl,“ tvrdí Ashton, jenž se poté dal dohromady s Milou Kunis, s níž má dvě děti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související