Nejkrásnější róby letošních Oscarů. Tyhle hvězdy nezklamaly

Velikost textu: AAA

6. 3. 2018

Udílení Oscarů patří k nejočekávanějším událostem roku – a nejen díky oslavě filmového umění, ale také díky přehlídce hvězd na červeném koberci. Kterým herečkám to letos slušeno nejvíce?

Allison Williams

Něžná róba dokazuje, že nemusíte mít obří výstřih nebo rozparek, abyste opravdu zaujala. Allisoniny šaty jsou elegantní, stylové, ale přitom mladistvé. Přesně takové, jaké na červeném koberci vídáme rádi!

Margot Robbie

Australská kráska se v módě prostě vyzná. Jednoduchá bílá róba se zajímavou aplikací v oblasti dekoltu je zkrátka dokonalá. Body navíc dáváme i za doplňky, respektive jejich absenci (kromě originální kabelky).

Emily Blunt

Herečka v něžné róbě působí téměř vílím dojmem. Tenhle outfit se zkrátka povedl od hlavy až k patě. Originálně řešená horní část šatů (včetně rukávů) pozdvihuje celý look o několik úrovní výš. Sladěné doplňky a jednoduchý účes dojem ještě umocňují.

Allison Janney

Tahle dáma je důkazem, že ani krásky, kterým není něco přes dvacet, se nemusejí bát výrazné róby. Ale také jasně ukazuje, že se vyplatí vsadit na jednoduchost a eleganci. Chválíme originální rukávy i sladěné psaníčko.

Lupita Nyong’o

Krásná a talentovaná herečka jen málokdy šlápne na červeném koberci vedle. A sázka na zlatou róbu s černými aplikacemi jí tentokrát také vyšla. Jedním slovem nádhera.

Gina Rodriguez

I když Gina výběrem róby módní kritiky spíše rozdělila, my se přikláníme k těm, kteří chválí. Ačkoli by šatům možná slušela spíš jednodušší sukně, rozhodně zaujmou (tedy v dobrém slova smyslu). Jednoduchý účes a líčení je také sázka na jistotu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související