Pamela Anderson se zastala syna a označila jeho otce Tommyho Lee za alkoholika

Velikost textu: AAA

14. 3. 2018

Rocker Tommy Lee se popral se svým jednadvacetiletým synem Brandonem, jehož má s Pamelou Anderson. Z rodinné potyčky vzešel s rozbitým rtem otec a stěžoval si na to na Instagramu. Syna se ale teď zastala jeho matka Pamela, která sice u incidentu nebyla, ale zdůraznila, že její první exmanžel má trvale problémy s alkoholismem.

„Naprosto věřím Brandonovi a jeho týmu, že vyřeší tuto nešťastnou smutnou situaci týkající se jeho otce. Modlím se, aby Tommy přijal pomoc, kterou potřebuje. Jeho činy jsou zoufalé a ponižující, je pohromou bez kontroly a nechová se jako otec. Ale to není nic nového. Mí synové se mu poslední měsíce různě pokoušeli pomoct. Prostě byli s ním a doufali, že jejich přítomnost mu pomůže cítit se milovaný a chovat se jinak. Ale obávám se, že se to už vyhrotilo… Obviňování syna nebo nás za cokoli je deziluze. Všichni jsme se ho snažili chránit a dlouho mu pomoci. Doufám, že se o sebe bude líp starat,“ vzkázala Pamela na sociálních sítích.

Anderson poslední měsíce žije v Marseille se svým novým partnerem fotbalistou Adilem Ramim.

„Stojím za svým synem, který jednal v sebeobraně a bál se o svůj život. Nikdo nepochopí celoživotní zklamání, které tento muž vnesl do naší rodiny… Žárlí na talenty svých synů a na jejich krásu od prvního dne, kdy se narodili. Je nemocný. Definice jeho onemocnění je narcistický sociopat, jeho snoubenka ho neustále opíjí, což sám chce… Je to příšerné a bohužel tohle soukromé téma učinil teď velmi veřejným. On se vždy snažil všechno vysvětlovat. Snažil se sám sebe líčit jako dobrého muže. Prostě toho, jenž je člověkem a dělá pouze chyby. Stále nedokáže zvládnout vinu za své násilnické chování a nikdy nepřijal zodpovědnost za to, co učinil. Doufejme, že tohle bude milost, která ho zachrání. Můžu se za něj jen modlit. A chránit své syny, kteří také vší silou ochraňují mě,“ dodala Anderson ve svém vyjádření k případu.

Lee pak magazínu TMZ poskytl reakci k těmto textům. „Jestli piju víc než průměrný Pepa? Ano. Jestli jsem zranil své syny a jednal nepatřičně kvůli pití? Ne. Je jedno, jak moc se mě snaží lidé odsoudit jako toho deviantního alkoholického násilníka, nejsem takový. Jsem šťastný člověk milující zábavu… Když jsem vstal proti němu, strčil do mě proti zdi. Nechtěl jsem syna udeřit. Nikdy jsem to neudělal a neudělám,“ vzkázal Tommy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související