Herec Orlando Bloom: Máme dokonalou sešívanou rodinu

Velikost textu: AAA

13. 3. 2018

Herec Orlando Bloom tvrdí, že jeho rodina je dokonale moderní. Dokonce ji označil jako patchwork neboli slepenec či sešívanou formaci. S bývalou manželkou Mirandou Kerr, která se podruhé vdala, jsou jako sourozenci, kteří spolu vychovávají syna Flynna.

Kerr se vdala za Evana Spiegela, zakladatele Snapchatu.

„Miranda je úžasná matka a Flynn vychází s jejím novým manželem skvěle. Jsme moderní sešívaná rodina. Když jsou svátky, jsme všichni spolu. Jsme si stále velmi blízcí, ale už jsme spíš jako bratr a sestra. Jestliže si děláte ze života peklo, je to vaše vědomé rozhodnutí. A my jsme se rozhodli být na sebe milí,“ přiznal britský herec v rozhovoru pro německou edici magazínu GQ Style.

Bloom randí dlouhodobě se zpěvačkou Katy Perry, s níž má volný vztah.

„Mé srdce bylo během posledních let trochu plytké. Mám za sebou opravdu zajímavý rok osobnostního rozvoje, určitě to souvisí s tím, že mi bylo čtyřicet. Myslím, že mé srdce bylo dost chladné během posledních let, bylo na čase zažít, na duchovní úrovni, co je to láska a štěstí. Od té doby se snažím v sobě vzbudit pozitivní emoce každé ráno, prostřednictvím meditace a intelektuální stimulace. A také skákáním na trampolíně!“ dodal jednačtyřicetiletý Bloom.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související