Kylie Minogue: Jsem sama, nikoli osamělá

Velikost textu: AAA

20. 3. 2018

Zpěvačka Kylie Minogue se ani rok po rozchodu s Joshuou Sassem nevrhá do žádného dalšího vztahu. Potvrdila tak, že je stále sama neboli single, ale to prý rozhodně neznamená, že by byla osamělá.

„Nesedím doma a nepláču. Jsem single, ale ne osamělá. Nikdy jsem si nemyslela, že se někdy vdám. Pak jsem od toho odbočila,“ přiznala Kylie magazínu Stellar.

Joshuovi slíbila, že bude jeho manželkou. Než došlo na svatbu, odhalila jeho nevěru. A že je proutníkem, který není schopen držet se jediné sukně, zjistila i jeho následující partnerka Harriet Colling. Opět mu dala kopačky před svatbou. Tentokrát jen pár hodin před jejím konáním.

Dvojice se měla vzít v sobotu 3. února, ale devětadvacetiletá Colling svatbu na konci ledna zrušila. Začínající herečka prý pochopila, že o rok starší Sasse není vhodným mužem do manželství.

„Harriet si uvědomila, že by nemohla jít manželstvím s někým, jako je Joshua, nejsou pro sebe vhodní. Začali spolu randit krátce po rozchodu s Kylie a nejprve do sebe byli pobláznění. Ale on se časem začal měnit a ona si uvědomila, že se ji snaží izolovat od její rodiny. Její rodina a přátelé jsou z rozchodu nadšení, Joshuu neměl rád vůbec nikdo. Měli pocit, že ona je mnohem lepší než on. Lidé už si zaplatili hotely a letenky kvůli té svatbě, ale nikdo toho nelituje a všichni přejí Harriet štěstí,“ cituje deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související