Tina Turner: Svému exmanželovi Ikeovi jsem už dávno odpustila

Velikost textu: AAA

21. 3. 2018

Švýcarská zpěvačka amerického původu Tina Turner tvrdí, že dokázala díky buddhismu odpustit největšímu tyranovi svého života – bývalému manželovi Ikeovi, jehož příjmení nosí dodnes. Ten zemřel před jedenácti roky a rocková babička na jeho pohřeb nepřišla. A kdyby prý žil, držela by se od něj i dnes dál.

Odpustit zlo, kterého se na ní dopustil, je jedna věc. Potřeba se s ním stýkat, ale úplně jiná. Osmasedmdesátiletá hvězda tvrdí, že už vůči němu necítí zášť a skutečně mu odpustila. To ale neznamená, že by se jím potřebovala jakkoli víc zabývat.

„Jako starý člověk jsem mu odpustila, ale nepracovala bych s ním znova. Požádal mě o jedno poslední společné turné, ale já řekla ne, v žádném případě ne. Ike nebyl člověk, jemuž jste mohli odpustit a vpustit ho zpět do svého života. Všechno je pryč. Všechno je zapomenuto. Nevím, o čem jsou ty sny. Sny mám ale pořád, ne už o násilí a hněvu. Jsem zvědavá, jestli uvnitř sebe pořád ještě něco nosím,“ svěřila Tina magazínu Sunday Times.

Turner se podruhé provdala za dlouholetého partnera Erwina Bacha, s nímž žije v Curychu. Na manželství s Ikem pomyslí málokdy.

„Bylo to násilné, protože se bál, že odejdu a opustím ho. Ty jiné ženy tu byly, protože jsem ho nemilovala stejně… ty jiné ženy nebyly tak velký problém, ale bylo to neustálé otřesné zacházení se mnou,“ dodala Turner k manželství s Ikem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související