Christina Aguilera: Bývalý dal přednost mužům a zlomil mi tím srdce

Velikost textu: AAA

26. 3. 2018

Zpěvačka Christina Aguilera většinu své kariéry hlasitě podporuje sexuální menšiny. Sedmatřicetiletá americká hvězda teď přiznala, že její singl Infatuation z roku 2002 je věnován jednomu gayovi. Jejímu bývalému partnerovi. Christina s ním žila a tvrdí, že tehdy nic nepoznala. Velmi ji tak šokovalo, když ji opustil kvůli muži.

„Zlomilo mi to srdce, protože jsem zjistila, že kope za váš tým, ne za můj,“ přiznala teď Christina.

O koho z bývalých milenců se jedná, Aguilera odmítla přiznat. Singl Infatuation vyšel na albu Stripped v roce 2002. Právě v roce 2002 se však rozešla s tanečníkem Jorgem Santosem, s nímž byla dva roky. Je to Latinoameričan a tanečník. A v textu k písni Infatuation zpívá právě o latinskoamerickém tanečníkovi, do něhož se úplně zbláznila.

Santos je přitom gay. Byl jím tedy už před vztahem s Aguilera a ona teď trochu lže, protože věděla o jeho homosexuální minulosti v New Yorku dříve, než mu propadla. Přesto s ním dva roky randila.

„Měla jsem poměr s někým, kdo měl gay minulost. Byla jsem ve vztahu a věděla to. Občas to bylo paranoidní, protože když vejdete do místnosti s mužem, o němž víte, že se mu líbí jiní muži, říkáte si, dívá se teď na toho chlapa, nebo na tu holku?“ svěřila Aguilera magazínu Advocate v roce 2006.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související