Kapitán Amerika je opět nezadaný. Herec Chris Evans se rozešel s přítelkyní

Velikost textu: AAA

26. 3. 2018

Představitel filmového superhrdiny Kapitána Ameriky je opět nezadaný. Žádoucí svalovec Chris Evans se totiž rozešel s přítelkyní Jenny Slate. Není to poprvé, co se slavný pár rozhodl nevázat jeden na druhého, a tak rozchod proběhl opět v naprosté tichosti.

O konci vztahu teď informoval nepřímo deník New York Times v biografickém článku o Chrisovi, který v něm opět vystupuje jako nezadaný.

Poprvé se Evans rozešel se Slate loni v lednu, stejného roku na podzim ale už zase byli spolu a dokonce se s tím pochlubili na sociálních sítích, přes něž si vyměňovali cukrbliky. V listopadu pak Jenny potvrdila, že jsou zase partneři.

Pětatřicetiletá Kanaďanka si před časem postěžovala, že život s tak slavným mužem není vůbec snadný.

„Chris je velmi, velmi slavný člověk. Pro něj je návštěva restaurace úplně jiná věc než pro mě. Já si sedím ve svém výklenku a zdravím lidi na ulici. Mám více svobody, protože nejsem Kapitán Amerika. Jsem vlastně jen komiksová postava,“ vtipkovala Slate.

Loni na jaře pak rozchod s Evansem vysvětlila slovy: „Potřebovala jsem to udělat, abych se zase mohla cítit normálně. Být sama.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související