Kylie Minogue se rozplakala při rozhovoru o bývalém snoubenci

Velikost textu: AAA

27. 3. 2018

Zpěvačka Kylie Minogue není ani více než třináct měsíců po rozchodu s Joshuou Sassem vyrovnaná s jeho podlým chováním. Krátce poté, co ji požádal o ruku a využil pro svou vlastní propagaci, přišla na to, že ji dlouhodobě podvádí. Ihned se s ním rozešla a na čas zmizela z dohledu médií a veřejnosti. Na počátku roku přiznala, že se před rokem ze všeho psychicky zhroutila. Teď měla menší emoční kolaps opět a během jednoho rozhovoru o Sassem se rozplakala.

„Prošla jsem si zrovna docela dost zkaženým obdobím,“ prohlásila plačící Kylie v interview pro australský televizní pořad 60 Minutes.

Na otázku, zda se skutečně nervově zhroutila, odpověděla: „Opravdu jsem v tu chvíli ztratila samu sebe.“

Před Sassem chodila Kylie s Olivierem Martinezem, Andresem Velencosem, Michaelem Hutchencem či Jasonem Donovanem. Žádnému z mužů ale neslibovala manželství. Vždy tvrdila, že na něj nevěří. Pak náhle otočila a chtěla se vdát.

„První vzplanutí lásky je to nejlepší. Vím, že lidé mě často líčí jako člověka, co v tomto sektoru života selhává, ale možná to není mým osudem, potkat toho pravého. Člověk je pod velikým tlakem. A víte, mám v sobě část, která si říká, tam někde je. A druhá část si říká, že není. Možná není pravá láska pro všechny,“ dodala Minogue.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související